سوالات حقوقی خود را به صورت تلفنی و یا متنی از وکلا و کارشناسان آنلاین ما بپرسید
  • خانه
  • 💬 مشاوره متنی (سوال و جواب)

💬 مشاوره حقوقی بصورت متنی .

🗨 مشاوره متنی ، به صورت سوال و جواب می باشد . سوال متنی کاربر ، در اسرع وقت توسط وکیل متخصص مربوطه پاسخ داده می شود .

ثبت سوال حقوقی

🔴 کاربران گرامی ، سوالات متنی شما بدون ذکر نام و مشخصات کاربری منتشر میشود . ضمنا با توجه به وجود دپارتمانهای تخصصی در زمینه های مختلف حقوقی و نیز جهت جلوگیری از پاسخهای متعدد به یک سوال که میتواند متفاوت و گمراه کننده باشد ، صرفا یک پاسخ قطعی برای هر سوال قید می شود. تمامی سوالات توسط وکلای پایه یک دادگستری پاسخ داده می شود.

خانوادگی کیفری حقوقی و ملکی
مبلغ قابل پرداخت

تومان

💬 سوال حقوقی متنی ❓️

امروزه پرونده های بسیار زیادی در محاکم قضایی مورد رسیدگی قرار می گیرد که برخی از آن ها به دلایلی چون؛ عدم ارائه مستندات کافی و یا واضح نبودن دادخواست تقدیمی، رد شده و یا روند رسیدگی را به تأخیر می اندازد. اما اگر از همان إبتدا در مورد مشکل حقوقی، کیفری یا خانوادگی پیش آمده با یک وکیل متخصص و زبده مشورت بکنیم پرونده بهتر و سریع تر روال قانونی خودش را طی می کند. در حال حاضر موسسات حقوقی آنلاین، خدمات نوینی را ارائه می دهند شما می توانید به صورت غیر حضوری از دانش وکلای مجرب و کاردان به راحتی بهره بگیرید.

نکته : عدل بند جهت تکریم شان و شخصیت و حفظ حریم خصوصی کاربران خود ، در انتشار سوالات متنی از ذکر نام و مشخصات افراد خودداری مینماید . ضمنا جهت جلوگیری از پاسخهای متعارض ، فقط یک پاسخ به هر سوال ثبت میشود . با توجه به اینکه عدل بند دارای دپارتمان های تخصصی دعاوی ، حقوقی ، ملکی ، کیفری و جرایم رایانه ای ، احوال شخصیه و دعاوی امور حسبی ، دعاوی خانوادگی و ثبتی و اداره کار و تامین اجتماعی است ، لذا پاسخ سوالات شما در اسرع وقت و در دپارتمان تخصصی خودش مطرح و پاسخ داده می شود .

سوال حقوقی از وکیل

قطعاً هر فردی در طول زندگی خود به مشکل حقوقی بر می خورد گاها افراد برای حل این مشکل به افرادی مراجعه می کنند که دانش و تجربه حقوقی ندارند. در واقع کسانی که سوالات حقوقی دارند و به دنبال جواب برای سوالات خود هستند به جای اینکه سوالات مورد نظرشان را از مردم عادی بپرسند که هر کدام از آن ها ممکن است جواب های متفاوتی را بدهند و باعث سردرگمی و ابهام شود. بهتر است به یک وکیل پایه یک دادگستری کاربلد و خبره مراجعه کرده و سوالات خود را با آن در میان بزارند. طبیعتاً راهنمایی های وکیل، راه گشا و هدایت گر خواهد بود. وکیل دادگستری با توجه به اینکه فارغ التحصیل رشته ی حقوق است و نسبت به تمامی قوانین و مقررات اشرافیت دارد بهتر می تواند مشکل را حل کند. همچنین نسبت به فرآیند دادگاه و تمام مراحل رسیدگی آگاهی دارد و با توجه به اینکه قوانین متناسب با شرایط روز زندگی در حال تجدید یا عوض شدن هستند وکیل بیشتر از افراد عادی با آن ها سرو کار دارد. امروزه در سطح کشور دسترسی به وکیل کار دشواری نیست با جست و جو کردن در وب سایت های اینترنتی می توان به وکلای کل کشور دسترسی پیدا کرد و از بین آن ها کسی را که می تواند مشکل یا سوال حقوقی را هر چه بهتر و سریع تر حل کند انتخاب کرد.

سوال کیفری از وکیل آنلاین

استفاده از وکیل آنلاین از جهات مختلف از جمله: هزینه های رفت و آمد، اتلاف وقت و انرژی مقرون به صرفه است. هزینه ای که وکیل حضوری از بابت مطالعه پرونده و مشاوره از شما می گیرد نسبت به وکیل آنلاین زیاد است. ضمنا ممکن است شما وقت ملاقات با وکیلی داشته باشید اما در آن تایم به خاطر مشکل پیش بینی نشده نتوانید ملاقات کنید. برای مثال ماشین وکیل مورد نظر در راه آمدن به دفتر وکالش خراب شده و نتوانسته در وقت مورد نظر با شما دیدار کند که در این صورت هزینه رفت و آمد برای شما تحمیل می شود. اما دسترسی به وکیل کیفری آنلاین راحت تر و ساده تر است شما می توانید تنها با فشار دادن چند دکمه با وکیل مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید. مسئله مهم دیگر فاصله شما با وکیل مورد نظرتان است. برای مثال شما یک وکیلی را مورد تحقیق قرار داده اید که در کار خودش بسیار خبره و ماهر است ولی در شهر یا استان دیگه ای مشغول به فعالیت است در این صورت امکان ملاقات حضوری برای شما ممکن است سخت باشد. اما شما می توانید با همین وکیل مورد نظر به صورت آنلاین ارتباط برقرار کرده و سوال یا مشکل کیفری خود را حل کنید. برای برخی از افراد ممکن است سوال یا مسئله کیفری پیش آمده باشد که به صورت حضوری از سر خجالت نتواند آن را خوب و آن طور که هست مطرح کند. در حالی که می تواند همین سوال را به صورت غیر حضوری و آنلاین سوال کند و به جواب خود برسد.

سوالات حقوقی ، ملکی ، امور حسبی ( انحصار وراثت و .. ) رایگان

در حال حاضر پلتفرم های آنلاین خدمات حقوقی زیادی، در سراسر کشور ایجاد شده است که شیوه نوینی را برای بسیاری از مردم که بودجه کافی برای مراجعه به وکیل حضوری ندارند ارائه می دهند. آن ها می توانند با مراجعه به این وبسایت ها به صورت رایگان سوال خود را بپرسند. البته اغلب این خدمات رایگان، به آن دسته از سوالاتی است که نیاز نیست وکیل آنلاین آن را ساعت ها یا حتی روزها مورد بررسی و آنالیز قرار دهد. از دسته سوالات کوتاه و با جواب کوتاه است که در همان لحظه جواب داده می شود. این سوالات به ظاهر کم اهمیت گاهی اوقات برای افرادی که جواب آن برایش مجهول است دغدغه ساز و استرس آفرین است و آنقدر برایش مهم شده است که او را با مشکل جدی در زندگی رو به رو کرده است. برخی از سوالات پیچیده و وقت گیری که پرسیده می شود ممکن است در آن لحظه جوابی دریافت نکنند چرا که به وقت و بررسی بیشتری نیاز است. در قسمت سوالات حقوقی رایگان، سوالاتی که از وکیل می شود اکثرا در صفحه سایت گذاشته می شود تا کسانی که به این قسمت مراجعه کرده اند آن را مطالعه کنند. شاید سوالی دارند قبلا برای کس دیگری پیش آمده باشد که از وکیل پرسیده شده و به آن پاسخ داده شده است. مگر اینکه خود شخص سوال کننده در خواست کند که سوالش محرمانه بماند و یا با توجه به شرایط پرونده و موضوع که توضیح یا سوال می شود قانونا نباید فاش کرد.

سوالات  حقوقی خانوادگی

اگر سوالات حقوقی خانواده دارید و به مشکل برخوردید به شما پیشنهاد می دهیم حتما وارد سایت  https:adlband.comشده و در بالای صفحه بر روی گزینه ی خدمات کلیک کنید. در این قسمت آیتم های زیادی از جمله: مشاوره تلفنی، سوالات حقوقی، دادخواست حقوقی، تنظیم لایحه، تنظیم اظهارنامه، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و وکیل قرار داد وجود دارد. شما می توانید با توجه به نیازی که دارید آیتم مورد نظر را انتخاب کنید. اگر شما از قسمت خدمات، سوالات حقوقی را انتخاب کردید صفحه جدیدی برای شما باز و از شما خواسته می شود که موضوع مشاوریتان را انتخاب کنید. با کلیک بر روی مشاوره حقوقی می توانید سوال خوتون را مطرح کنید. در اسرع وقت به سوالاتان پاسخ داده می شود. همچنین شما می توانید بر روی گزینه سوالات حقوقی که در بالای صفحه و در کنار گزینه خدمات و مجله حقوقی قرار گرفته کلیک کنید و سوالاتی که کاربران کرده اند را مشاهد کنید. همچنین می توانید موضوعی که براتون پیش آمده در این قسمت سرچ کنید و اگر قبلا پرسیده شده و جواب داده شده مطالعه کنید. لازمه بدانید که خدمات حقوقی آنلاین عدل بند یک دفتر وکالت الکترونیکی است به مدیریت آقای حمید قلی زاده وکیل پایه یک دادگستری که سابقه 16 سال وکالت در زمینه های مختلف دارد راه اندازی شده است. البته در این مجموعه وکلای مجرب و کاربلد در تخصص های مختلف هم حضور دارند شما می توانید سوال حقوقی خانواده خود را مطرح کنید به صورت آنلاین راهنمایی های لازم در مورد سوال شما به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

پاسخ به سوالات حقوقی

همانطور که گفتیم مسائل حقوقی بسیار پیچیده و دشوار است و بدون داشتن سواد حقوقی نمی توان راه حلی برای آن ها پیدا کرد. کوچک ترین سهل انگاری و اشتباه می تواند عواقب زیان باری را برای او و اطرافیانش ایجاد کند. افراد به مرور زمان به این نتیجه رسیده اند که امروزه برای انجام دادن کارهای خود برای مثال؛ برای تنظیم عقد و قرارداد، تنظیم دادخواست، حصر وراثت و یا هر مسئله حقوقی دیگری به وکیل کاردان مراجعه کنند. راهنمایی و مشاور گرفتن از وکیل، قطعأ مسیر رسیدن به مقصد را هموارتر خواهد کرد. پاسخ به هر سوال حقوقی نیازمند بررسی و انالیز آن با مستندات قانونی می باشد. بنابراین برخی از سوالات و موضوعات پیچیده و زمان بر هستند و گاها موضوعی است که در قانون برای آن تعارضی وجود دارد و یا اختلاف نظری وجود دارد. بایستی ساعت ها مورد بررسی و تحقیق قرار بگیرد تا جواب درست و قانونی داده شود تا در سریع ترین زمان ممکن برای کسی که این سوال پیش آمده مشکلش حل شود.

سوال از وکیل

وکلای پایه یک دادگستری واقف به مقررات هستند و به هر سوال عمومی می توانند پاسخ دهند چرا که مدت ها به کسب دانش در این رشته پرداخته اند و پس از قبولی در آزمون وکالت مدتی هم به کارآموزی گذراندند. البته سابقه داشتن در امر وکالت بسیار مهم است و وکلای باسابقه تجربیات ارزنده ای که دارند قابل قیاس با وکلایی که به تازگی دوره ی کارآموزی را گذراندن نیست. همچنین برخی از وکلا علاوه بر تسلط به عموم مسایل حقوقی، تخصص هایی دیگری دارند مثلا گواهینامه داوری داخلی و بین المللی دارند یا متخصص دعاوی گمرکی یا خانواده هستند. بنابراین وکیل متخصص دعاوی خانواده اطلاعات بیشتری دارد و بهتر می تواند پاسخگو باشد. سوال کردن از وکیل و مشاوره خواستن در مورد کارهای حقوقی از ضروریات می باشد. برای اینکه بتوانید به نتیجه دلخواه خود در سریع ترین زمان ممکن برسید حتما مشکلات حقوقی خود را با وکیل کاربلد در میان بگذارید.

جمع بندی

امروزه با پیچیده شدن زندگی ها مسائل و اختلافات مربوط به آن هم پیچیده شده است. سیر عظیمی از قوانین و مقررات در مورد آن ها وضع شده است که مطالعه کردن تمام این قوانین زمان بر و نیازمند سواد حقوقی است. بنابراین برای حل کردن بهتر مسائل حقوقی مشاوره و راهنمایی خواستن از وکیل کاردان و زبده ضروری است.


خدمات