سوالات حقوقی خود را به صورت تلفنی و یا متنی از وکلا و کارشناسان آنلاین ما بپرسید
  • خانه
  • 👥️️ درخواست مشاوره حضوری( رزرو اینترنتی)

🫂 درخواست مشاوره حقوقی حضوری با وکیل ( رزرو اینترنتی وقت مشاوره حضوری با وکیل متخصص )

👥️️ مشاوره حقوقی حضوری با وکیل میتواند جریان پرونده قضایی شما را تغییر دهد. وکیل مدارک شما را بررسی میکند و نظرات خود را بیان میکند.

ثبت درخواست 🫂 درخواست مشاوره حقوقی حضوری با وکیل ( رزرو اینترنتی وقت مشاوره حضوری با وکیل متخصص )

⭕️ جهت مشاوره حضوری با وکیل ، ضمن عضویت ، بشرح ذیل عمل کنید ۱ _ ابتدا توضیح مختصری در مورد موضوع مشاوره خود در قسمت توضیحات، ذکر نمائید.وسپس شماره تماس خود را در کادر مربوطه قید کنید . ۲_ روز و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب نمائید ⛔️ کادر های قرمز ، به معنی تایم های رزرو شده می باشد.⛔️ ۳_ هزینه مشاوره را پرداخت نمائید . ۴ _ منتظر ارسال پیامک باشید . وقتی از طریق سامانه عدل بند ، پیامک به تلفن همراه شما ارسال شد به معنی تایید رزرو میباشد . کاربرگرامی❗️حداکثر زمان مشاوره حضوری یک ساعت ⏳️ است. لطفا جهت جلوگیری از تضییع وقت مشاوره خود و دیگران ، در ساعت تعیین شده در محل دفتر عدل بند حضور بهم رسانید.

همه موارد
پنج شنبه 1403/03/31
ساعت: 10:00
ساعت: 11:00
ساعت: 12:00
ساعت: 13:00

شنبه 1403/04/02
ساعت: 11:00
ساعت: 12:00
ساعت: 13:00
ساعت: 14:00
ساعت: 15:00
ساعت: 16:00
ساعت: 17:00
ساعت: 18:00
ساعت: 19:00

یکشنبه 1403/04/03
ساعت: 11:00
ساعت: 12:00
ساعت: 13:00
ساعت: 14:00
ساعت: 15:00
ساعت: 16:00
ساعت: 17:00
ساعت: 18:00
ساعت: 19:00

دوشنبه 1403/04/04
ساعت: 11:00
ساعت: 12:00
ساعت: 13:00
ساعت: 14:00
ساعت: 15:00
ساعت: 16:00
ساعت: 17:00
ساعت: 18:00
ساعت: 19:00

چهارشنبه 1403/04/06
ساعت: 11:00
ساعت: 12:00
ساعت: 13:00
ساعت: 14:00
ساعت: 15:00
ساعت: 16:00
ساعت: 17:00
ساعت: 18:00
ساعت: 19:00

پنج شنبه 1403/04/07
ساعت: 10:00
ساعت: 11:00
ساعت: 12:00
ساعت: 13:00

شنبه 1403/04/09
ساعت: 11:00
ساعت: 12:00
ساعت: 13:00
ساعت: 14:00
ساعت: 15:00
ساعت: 16:00
ساعت: 17:00
ساعت: 18:00
ساعت: 19:00

مبلغ قابل پرداخت

تومان

👥️️ مشاوره حقوقی حضوری⚖️

زندگی شهری علی رغم داشتن مزیت های زیاد چالش هایی هم به همراه دارد مهمترین آن برخورد با یک مسئله حقوقی است. امروزه شاهد افزایش آمار جرایم و اختلافات هستیم تراکم بالای پروند ها در مراجع قضایی حاکی از این موضوع است. گاها در روابط خود با افراد و یا دولت به مشکل برخورد می کنیم که با توجه به عدم آگاهی کامل و کافی از مقررات، نمی توانیم بدون مشورت و راهنمایی گرفتن از افراد متخصص و کاربلد آن را حل و فصل کنیم. بهترین راه حل در چنین مواقعی مراجعه حضوری به وکیل پایه یک دادگستری است.

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل

در زندگی و جوامع مدرن امروزی برای انجام کارهای حقوقی خود به یک متخصص و وکیل پایه یک دادگستری احتیاج داریم. کسی که فارغ التحصیل این رشته باشد و با تمامی قوانین و مقررات آشنایی کامل داشته باشد. مشاوره حقوقی حضوری، خدماتی است که موسسات حقوقی و وکلاء قبل از هر اقدامی که ممکن است برگشت ناپذیر باشد در اختیار مردم قرار می دهند تا اطلاعات کافی در مورد موضوع حقوقی پیش آمده داشته باشند و بتوانند به صورت صحیح و قانونی آن را پیگیری کنند. این جلسات بسیار تاثیر گذار خواهد بود ممکن است مسئله حقوقی چنان از اهمیت بالایی برخوردار نباشد و یا با یک لایحه یا دادخواست مشکل حل شود. در حالی که همین موضوع ساده می تواند شخص را دچار ابهام و استرس کند و در نتیجه در زندگی روزمره با مشکل رو به رو شود. همه این مشکلات به خاطر عدم آگاهی کافی و نداشتن سواد حقوقی است. ضمنأ بسته به نوع پرونده و موضوع حقوقی پیش آمده ممکن است با یک جلسه صرفا مشاوره، قضیه حل و فصل شود. اما در برخی مواقع حضور وکیل در جلسات دادگاه و رسیدگی، ضرورت دارد چرا که پیگیری روند پرونده توسط وکیل باعث می شود که زودتر و با موفقیت به نتیجه برسد. بنابراین صرف مشاوره گرفتن برای چنین موضوعاتی کافی نیست و شخص نمی تواند با چند جلسه، به تنهایی روند دادگاه را پیگیری کند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت htts:adlband.com برای گرفتن مشاوره حضوری نوبت رزرو کنید و از خدمات حضوری این مجموعه که به مدیریت اقای حمید قلی زاده وکیل پایه دادگستری راه اندازی شده است بهره مند شوید. مجموعه حاضر از بهترین و متخصص ترین وکلای کشور تشکیل شده است که به صورت گروهی و انفرادی به موضوعات حقوقی رسیدگی می کنند.

مزایای مشاوره حقوقی حضوری

یکی از مهم ترین مزایای مشاوره حضوری، آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به آن دسته از مسائل حقوقی است که با آن رو به رو شدیم. مشاوران حقوقی نه تنها برای افراد بلکه به شرکت ها، موسسات و سازمان های که درگیر مسائل پیچیده ی حقوقی می شوند می توانند اطلاعات ارزشمندی را در اختیار آن ها قرار بدهد. حوزه مشاوره می تواند در امور مربوط به کیفری، ملکی، خانوادگی، مواد مخدر، گمرک یا اداری باشد. همه ی این ها در تخصص و حیطه کاری مشاوره حقوقی خبره و کاربلد قرار می گیرد. کسانی که به عنوان مشاور حقوقی مشغول به فعالیت هستند فارغ التحصیل رشته حقوق هستند ولی لزوما پایه وکالت ندارند و نمی توانند مثل وکیل دادگستری در دادگاه حضور داشته و روند پیگیری را به دست بگیرند. کار آن ها صرفا برگذاری جلسات مشاوره حضوری و ارائه راهکار های لازم است. از مزیت های برخورداری از مشاوره حقوقی حضوری می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارتند از:

جلوگیری از اطاله دادرسی: مشاور حقوقی به شما این امکان را می دهد در مدت زمان کوتاهی به بهترین نتیجه ممکنه برسید. در حقیقت روند حل مشکل پرونده شما را کاهش می دهد و یا به حداقل می رساند.

صرفه جویی در وقت و هزینه: برخی از افراد بدون مشورت گرفتن و کمک خواستن از وکیل مجرب سعی در حل کردن مسئله حقوقی پیش آمده هستند در اکثر این موارد در آخر بعد از هزینه کردن و وقت تلف کردن نه تنها نمی توانند به حق خود برسند بلکه ضرر هم می کنند. با مشاوره حقوقی علاوه بر اینکه مسیر حرکت و دست یابی به نتیجه راحت تر و ساده تر می شود در وقت و هزینه صرفه جویی می شود.

تنظیم دادخواست صحیح قبل از طرح دعوا: طبق قانون، رسیدگی به هر دعوایی در دادگاه مستلزم تقدیم دادخواست می باشد. اگر به صورت غیر اصولی تنظیم و تقدیم شود ممکن است در همان ابتدا رد شود یا اینکه در سرنوشت صدور رأی تاثیر بگذارد. بنابراین توصیه می شود توسط مشاور حقوقی یا وکیل پایه یک دادگستری تنظیم شود.

تنظیم قرارداد به صورت اصولی: قراردادی که توسط وکیل تنظیم می شود تمام مسئولیت ها و تعهدات طرفین طی این قرارداد به صورت واضح مشخص می شود. خسارات های ناشی از عدم انجام تعهدات قید می شود. اختیارات فسخ قرارداد برای موکل خود در صورت ورد ضرر و زیان پیش بینی می شود. اگر موکل شرط ضمن عقدی داشته باشد و یا برای انجام به موقع تعهدات ضمانت بخواهد همه ی این موارد توسط وکیل به صورت اصولی مورد تصریح قرار می گیرد.

هزینه مشاوره حقوقی حضوری

 طبیعتأ هر کسی در زندگی شخصی یا روابط کاری خود ممکن است چند باری با مسائل حقوقی مواجه شود و نیاز باشد برای پیدا کردن راه حل برای مشکل، حضوراً به دفتر مشاوره و یا وکالت شخص مود نظر خود مراجعه کرده و درخواست کمک کند. چرا که تجزیه و تحلیل برخی از این مسائل به دانش و تجربه کافی نیاز دارد. وقتی یک متخصص حقوقی که سال ها برای این کار وقت و هزینه گذاشته است اطلاعات خود را در مورد یک موضوع حقوقی در اختیار ما می گذارد و یا با حضور در دادگاه مراحل اداری را طی می کند. مسلماً حق دارد بابت وقت و مشاوره ای که برایمان می گذارد هزینه ای هم دریافت کند. تعرفه ثابت و مشخصی را نمی توان برای جلسات مشاوره حقوقی حضوری بیان کرد. چون نرخ مشاوره با توجه به موضوع پرونده که می تواند حقوقی یا کیفری باشد، پیچیده بودن یا ساده بودن پرونده، جریان داشتن پرونده در کدام مرحله از رسیدگی، تعداد دفعات لازم برای تشکیل جلسه مشاوره و یا مدت زمان مشاوره و میزان تخصص مشاور از جمله فاکتور های متعددی است که در مشخص کردن هزینه ها تاثیر می گذارد. خبر خوش اینکه موسسه مشاوران حقوقی عدل بند، به منظور بهره مندی تمام اقشار جامعه از خدمات حقوقی، هزینه های بسیار مناسبی را برای مشاوره حقوقی حضوری در نظر گرفته است.

مدت زمان مشاوره حضوری

در کشور ما متأسفانه آخرین راه حل برای حل کردن مشکلات حقوقی مراجعه به وکیل است. در واقع ما برای موضوع حقوقی پیش آمده از هر شخص عادی که دانش و سواد این کار را ندارند سوال می کنیم و راهنمایی می پرسیم جز از کسی که متخصص این کار است. بعد از متحمل شدن هزینه های زیاد و اتلاف وقت، تازه به فکر مراجعه کردن و مشاوره گرفتن از وکیل می شویم. اما بهترین زمان مراجعه به وکیل و مشاوره خواستن قبل از شروع دعوا و تشکیل جلسه دادگاه می باشد نه زمانی که پرونده اعتبار امر مختومه پیدا می کند. اما در مورد مشخص کردن مدت زمان مشاوره حضوری و یا اینکه زمان مشاوره چقدر باید باشد بستگی به موضوعی دارد که شما را درگیر کرده است. برای مثال؛ موضوعات کیفری بسیار حساس و پیچیده است مخصوصا پروند های مخصوص قتل، کلاهبرداری و سرقت که نه تنها مطالعه کردن آن زمان بر می باشد ممکن است به دفعات جلسات مشاوره حضوری برگزار شود و یا اینکه جلسه ای ساعت ها طول بکشد تا پرونده مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد و راهنمایی های لازمه داده شود. بنابراین باتوجه به مشکل حقوقی ایجاد شده ممکن است 15 دقیقه برای مشاوره حضوری نیاز باشد یا یک ساعت یا بیشتر متغییر خواهد بود.

جمع بندی

همانطوری که گفته شد مراجعه حضوری به مشاوره حقوقی و یا وکیل پایه یک دادگستری می تواند مزیت هایی زیادی برای کسانی که با یک مشکل حقوقی مواجه شدند داشته باشد. البته قرار نیست حتما باید یک مشکلی وجود داشته باشد تا به وکیل مراجعه کنیم بلکه ما می توانیم قبل از اینکه قراردادی را منعقد کنیم، ملکی را بفروشیم یا دادخواستی را تنظیم کنیم راهنمایی بگیریم تا بعد ها به مشکل برخورد نکنیم.


خدمات